Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

Івано-Франківські податківці роз'яснили студентам процедури декларування доходів

Процедури декларування доходів громадян за підсумками минулого року міські податківці роз’яснили студентам Івано-Франківського Інституту Менеджменту

. Працівники відділу взаємодії із ЗМІ та громадськістю міської ДПІ провели лекційне заняття щодо особливостей Податкового Кодексу, адміністрування податків і функціонування модернізованої системи оподаткування загалом.


Дирекція інституту стимулює таку форму навчання. Адже це - поєднання набутих студентами теоретичних знань із реальним фінансовим менеджментом, сучасною економічною та бюджетною практикою.

Студентів детально було поінформовано про податкову знижку, яка застосовується під час деклараційної кампанії. Оскільки в інституті застосовується платна форма навчання, то претендентам на податкову знижку податківці рекомендували не баритися із відвідуванням Центру з обслуговування платників податків.

Такі "податкові" лекції у місцевих вищих навчальних закладах , як тематичні семінари, перебувають в плані масштабної масово - роз’яснювальної роботи. Її упродовж 4 місяців здійснювали івано-франківські податківці в рамках кампанії декларування доходів -2011.

Михайло Березень, Олександр Литвиненко, Новини на Вежі


Відвідувачі

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)