Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, магістр    


Детальніше...

Про інститут

  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ


Детальніше...
12

Останні Новини

Пріоритети економічної науки ХХІ століття

 17 червня 2020 році в Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту Тернопільського національного економічного університету відбулась щорічна звітна науково-практична конфренція на тему «Пріоритети економічної науки ХХІ століття».

У зв’язку з пандемією коронавірусу, цьогоріч конференція була організована на платформі Zoom, що дозволило учасникам доповідати та обговорювати актуальні питання економічної науки онлайн.

 

Науковий захід відкрила директорка інституту, д.е.н., проф. Галина Іванівна Ляхович, яка окреслили ключові напрямки наукових досліджень економічної сфері в Україні та світі. Також Галина Іванівна наголосила на важливості науки в університетах та ролі молодого покоління у її перспективах.
Доповіді на пленарному засідання були тематичними, об’єднували ключові ідеї щодо науково-дослідної та творчої діяльності в нашому закладі вищої освіти. Зокрема, особливі акценти було зроблено на особливостях та перспективах функціонування дискусійного клубу інституту, як способу залучення активних студентів до наукового пошуку, цікавої командної роботи, що об’єднує роботу, відпочинок та поповнення людського капіталу. Робоча група розробників проекту «Обладання для дискусійного клубу», (який переміг на конкурсі «Бюджет участі Івано-Франківська 2020» зайнявши почесне 10 місце у категорії інших проектів), розповіли про причини його розробки та очікувані наслідки впровадження.

Дякуємо всім учасникам конференції! Радіємо з того, що маємо можливість не наражати наших студентів та професорсько-викладацький склад на небезпеку в умовах значного поширення вірусу COVID-19 в Україні та проводити наукові заходи онлайн. Водночас сподіваємось на швидке подолання епідемії та майбутніх плідних очних зустрічей!

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 


 

Розташування (вул.Дністровська, 32)

Відвідувачі

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі