Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, магістр    


Детальніше...

Про інститут

  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ


Детальніше...
12

Останні Новини

Урочисте вручення дипломів магістрам

7 лютого 2020 року в Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту ТНЕУ відбулась урочиста академія з нагоди вручення дипломів магістрам 2019 року випуску.

 

Під час урочистого заходу документи про вищу освіту з рук директора інституту, доктора економічних наук Галини Іванівни Ляхович отримали 150 студентів денної та заочної форм навчання, в тому числі 25 з відзнакою.

Музичний дарунок для випускників підготувала студентка бакалаврату Алла Мельник. Від імені магістрів слова вдячності висловила випускниця денної форми навчання Лілія Щепків. По закінченні заходу всі бажаючи мали нагоду залишити побажання у «Книзі добрих справ».

У випуску 2019 року поєдналось молодече завзяття та досвід поколінь, креативність юнацтва та професіоналізм практиків. Саме Ви, новоспечені магістри, є майбутнім рідного міста та країни. Ваші знання та вміння, досягнення та здобутки, результати та плани є тим наріжним каменем нашої роботи. Саме Ви – надія на прогресивне майбутнє та розвиток держави. Ви надихаєте нас творити, працювати ще наполегливіше над самовдосконаленням, щоб навчити і навчитися. Тому колектив ІФННІМ ТНЕУ хоче побажати Вам здоров’я, швидкої та результативної професійної реалізації, кар’єрного зростання, нових ідей та досягнень. Щоб наполегливість, набуті знання і навички додавали впевненості у завтрашньому дні та Вам не доводилось ніколи розчаровуватись й опускати руки.

Ми у Вас віримо! В добру путь дорогі наші випускники!

Розташування (вул.Дністровська, 32)

Відвідувачі

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі