Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, магістр    


Детальніше...

Про інститут

  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ


Детальніше...
12

Останні Новини

Провідні університети України

В Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту ТНЕУ відбувся студентський науковий семінар «Провідні університети України».

 

 Студенти розкрили історичні аспекти, сучасний стан та стратегію розвитку 9 потужних закладів вищої освіти України різного професійного спрямування.

 

 У науковому семінарі взяли участь доповідачі з Івано-Франківського коледжу технологій та бізнесу, які підготували матеріали про провідні заклади вищої освіти політехнічної, педагогічної, військової та спортивної сфер.

 Тернопільський національний економічний університет представляв студентський директор ІФННІМ ТНЕУ Павло Петришак.

 

Студенти Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ТНЕУ розповіли про медичний та юридичний університети, університет галузі культури та мистецтв, а також вищий заклад освіти, орієнтований на комфортне навчання студентів з особливими потребами.


  Учасники семінару були нагороджені почесними грамотами за високу якість підготовки до семінару, а студентський директор отримав подяку за популяризацію своєї альма-матер. 

 

Доповідачі отримали матеріали конференції та неформальне спілкування продовжили під час перерви на каву під пильним оком «сек’юриті»J.

 Бажаємо всім навчальним закладам України активного зростання, а студентам наснаги вчитись!

Розташування (вул.Дністровська, 32)

Відвідувачі

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі