Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, магістр    


Детальніше...

Про інститут

  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ


Детальніше...
12

Останні Новини

Тиждень Права в ІФННІМ ТНЕУ

Тиждень Права в ІФННІМ ТНЕУ

26 листопада 2019 р. в Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту було проведено науково-практичний круглий стіл на тему: «Інститут конституційної скарги в забезпеченні прав людини та впровадження європейських стандартів правового захисту».

Предметом обговорення стали з’ясування системи гарантій реалізації і захисту конституційних прав і свобод людини й громадянина, аналіз поточного законодавства щодо інституту конституції скарги, інституційної спроможності Конституційного Суду України здійснювати нове повноваження.

Зі вступною промовою до учасників науково-практичного круглого столу звернулась заступник директора ІФННІМ ТНЕУ, кандидат економічних наук, доцент Дмитришин Марта Василівна, яка побажала всім учасникам плідної праці. Особливості інституту конституційної скарги в забезпеченні прав людини та впровадження європейських стандартів правового захисту розкрив у своїй доповіді завідувач кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права Навчально-наукового Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидат юридичних наук, доцент Розвадовський Володимир Іванович.

Активну участь в роботі науково-практичного круглого столу взяли студенти та викладачі інституту. В ході жвавої дискусії присутні обмінялися думками щодо ключових проблем запровадження інституту конституційної скарги в Україні.

Робота круглого столу виявилася плідною, втім з’ясувалося, що тема обговорення залишає ще багато відкритих запитань, тому є об’єктивна потреба у організації подібних зустрічей у майбутньому.

Розташування (вул.Дністровська, 32)

Відвідувачі

На сайті 5 гостей та відсутні користувачі