Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, магістр    


Детальніше...

Про інститут

  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ


Детальніше...

Увага

ІФННІМ ТНЕУ запрошує на навчання


Детальніше...
123

Останні Новини

... ІСТОРІЯ НАС ГОРЕМ ВЧИТЬ, ЩОБ НЕ ЗАБУЛОСЬ НЕЗАБУТНЄ…

... ІСТОРІЯ НАС ГОРЕМ ВЧИТЬ, ЩОБ НЕ ЗАБУЛОСЬ НЕЗАБУТНЄ…

В ІФННІМ ТНЕУ відбувся кругий стіл «Свічка пам’яті жертвам Голодомору в Україні».


Вже традиційно в останні дні листопада в ІФННІМ ТНЕУ відбуваються заходи, які не можуть залишити байдужою жодну людину – вшанування жертв Голодомору в Україні. В рамках відзначення 85-их роковин трагедії нашого народу в ІФННІМ ТНЕУ відбувся круглий стіл «Свічка пам’яті жертвам Голодомору в Україні».

Відкриваючи роботу круглого столу, заступник директора інституту Козин Л.В. зазначила важливість не лише історичної пам’яті, але й тих уроків, які слід виносити з подій минулого. Зокрема того, що жодна ідеологія, жодні владні амбіції і прагнення не варті людського життя і дитячих сліз. Не дозволити повторення помилок, трагедій і злочинів можна лише зберігаючи у собі людяність, небайдужість і нетерпимість до несправедливості і зла.

Із доповіддю на тему «Трагедія Голодомору та політичних репресій комуністичного режиму в Україні: історична ретроспектива» виступив завідувач кафедрою гуманітарних і фундаментальних дисциплін ІФННІМ ТНЕУ, д.і.н., професор Пилипів І.В.

Про правові аспекти оцінки та визнання Україною та світовим співтовариством фактів організації Голодомору в Україні тоталітарним режимом присутнім розповів доцент кафедри гуманітарних і фундаментальних дисциплін к.ю.н., доцент Загурський О.Б.

Студенти першого курсу Стефанюк І., Ізнець О. і Бецин Х. також виступили із доповідями про трагічні події того часу.

Також присутні мали змогу переглянути уривки з документального фільму «Україна. Забута історія – Голодомор. Влада варта смерті». Завершилося засідання круглого столу хвилиною мовчання, якою присутні вшанували пам'ять усіх безвинних жертв страшного Голоду в Україні.

Засвітим свічку, хай зігріє душі,

Усіх кого забрав голодомор.

Нехай покояться у мирі, всі хто мучивсь.

Ми пам'ятаєм...

Розташування (вул.Дністровська, 32)

Відвідувачі

На сайті 5 гостей та відсутні користувачі