Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

... ІСТОРІЯ НАС ГОРЕМ ВЧИТЬ, ЩОБ НЕ ЗАБУЛОСЬ НЕЗАБУТНЄ…

... ІСТОРІЯ НАС ГОРЕМ ВЧИТЬ, ЩОБ НЕ ЗАБУЛОСЬ НЕЗАБУТНЄ…

В ІФННІМ ТНЕУ відбувся кругий стіл «Свічка пам’яті жертвам Голодомору в Україні».


Вже традиційно в останні дні листопада в ІФННІМ ТНЕУ відбуваються заходи, які не можуть залишити байдужою жодну людину – вшанування жертв Голодомору в Україні. В рамках відзначення 85-их роковин трагедії нашого народу в ІФННІМ ТНЕУ відбувся круглий стіл «Свічка пам’яті жертвам Голодомору в Україні».

Відкриваючи роботу круглого столу, заступник директора інституту Козин Л.В. зазначила важливість не лише історичної пам’яті, але й тих уроків, які слід виносити з подій минулого. Зокрема того, що жодна ідеологія, жодні владні амбіції і прагнення не варті людського життя і дитячих сліз. Не дозволити повторення помилок, трагедій і злочинів можна лише зберігаючи у собі людяність, небайдужість і нетерпимість до несправедливості і зла.

Із доповіддю на тему «Трагедія Голодомору та політичних репресій комуністичного режиму в Україні: історична ретроспектива» виступив завідувач кафедрою гуманітарних і фундаментальних дисциплін ІФННІМ ТНЕУ, д.і.н., професор Пилипів І.В.

Про правові аспекти оцінки та визнання Україною та світовим співтовариством фактів організації Голодомору в Україні тоталітарним режимом присутнім розповів доцент кафедри гуманітарних і фундаментальних дисциплін к.ю.н., доцент Загурський О.Б.

Студенти першого курсу Стефанюк І., Ізнець О. і Бецин Х. також виступили із доповідями про трагічні події того часу.

Також присутні мали змогу переглянути уривки з документального фільму «Україна. Забута історія – Голодомор. Влада варта смерті». Завершилося засідання круглого столу хвилиною мовчання, якою присутні вшанували пам'ять усіх безвинних жертв страшного Голоду в Україні.

Засвітим свічку, хай зігріє душі,

Усіх кого забрав голодомор.

Нехай покояться у мирі, всі хто мучивсь.

Ми пам'ятаєм...

Відвідувачі

На сайті 5 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)