Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...

Увага

У ІФННІМ ТНЕУ працює ЦЕНТР ДОПОМОГИ подачі електронних заяв для вступу до ВНЗ.


Детальніше...
123

Останні Новини

«ГАРНО ТОГО ВЧИТИ, ХТО ХОЧЕ ВСЕ ЗНАТИ» АБО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ЗМАГАННЯ «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» В ІФННІМ ТНЕУ

«Гарно того вчити, хто хоче все знати» або інтелектуальні змагання «Що? Де? Коли?» в ІФННІМ ТНЕУ

З нагоди відзначення Дня міжнародного студента і нашому інституті вже традиційно відбулися змагання з інтелектуальної гри «Що? Де Коли?» на кубок директора ІФННІМ ТНЕУ.


П’ять студентських команд змагалися за перемогу. Цьогоріч питання були згруповані у три блоки: «Так говорили мудрі», «Економіка» і «Життя студентське». Планувалося також проведення раунду бліц, але цього не знадобилося – беззаперечним лідером і переможцем стала команда 2 курсу «Тріумф».

Після завершення змагань директор інституту Г.І. Ляхович привітала присутніх із Міжнародним днем студента і вручила подяки та грамоти відмінникам навчання і студентським активістам.

Ми приєднуємося до слів привітань і бажаємо студентам невпинного прагнення нових знань і звершень, вдосконалення себе і світу навколо себе, віри у майбутнє і впевненості у своїх силах його створити!

Відвідувачі

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)