Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

«І кожен фініш – це, по суті, старт», або В добру путь, дорогі випускники!

  «І кожен фініш – це, по суті, старт», або В добру путь, дорогі випускники!

 Відбулося урочисте вручення дипломів магістрам – випускникам Івано-Франківського навчально-наукового інституту  менеджменту ТНЕУ.


 Якою є найбільш оміряна і очікувана подія для кожного студента? Звичайно ж, отримання диплому! Цьогоріч 100 випускників Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ТНЕУ отримали дипломи магістрів за спеціальностями «Менеджмент («Управління міжнародним бізнесом», «Управління фінансово-економічною безпекою»), «Економіка» («Міжнародна економіка»), «Фінанси, банківська справа і страхування», «Облік і оподаткування». У залі, де зібралися «винуватці свята», їх рідні і друзі, а також викладачі і працівники інституту, панувала святкова атмосфера. Особливої урочистості додавали мантії, у які вбралися випускники.

З вітальним словом до випускників та гостей свята звернулася директор Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту Тернопільського національного економічного університету, заслужений працівник освіти України, кандидат наук з державного управлінні, доцент Галина Іванівна Ляхович. Вона побажала магістрам професійного розвитку, добробуту, творчих злетів і самореалізації і висловила надію на те, що на всіх життєвих шляхах вони із гідністю носитимуть ім’я випускника своєї alma mater. Всіх присутніх і, в першу чергу, до випускників поблагословив синкел у справах капеланського служіння, протоієрей-ліцензіат Василь Рак. Зворушливими і проникними були слова привітань почесного гостя свята, відомого поета-пісняра, заслуженого діяча мистецтв України Степана Петровича Галябарди.

Свої дипломи, разом із побажаннями наснаги і успіхів, магістри отримали з рук директора і гостей свята.

Теплі настанови магістрам від імені професорсько-викладацького складу інституту та побажання випускникам успіхів в подальшій професійній самореалізації пролунали від завідувача кафедри міжнародної економіки, маркетингу і менеджменту, кандидата економічних наук, доцента Білецької Ірини Мирославівни.

Від імені випускників до присутніх звернулася магістр з міжнародної економіки Ольга Возьна. Не в змозі стримати хвилювання, вона щиро дякувала всім викладачам і працівникам інституту за здобуті знання, тепло, підтримку і допомогу, а також обіцяла ніколи не забути рідний інститут, примножувати його гордість і славу.

Адміністрація, викладачі, працівники ІФННІМ ТНЕУ вітають своїх випускників, і бажають щоби диплом магістра став тим стрімким трампліном, який дозволить їм злетіти на крилах знань, енергії, завзяття до своїх мрій.

Відвідувачі

На сайті 3 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)