Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

«І кожен фініш – це, по суті, старт», або В добру путь, дорогі випускники!

  «І кожен фініш – це, по суті, старт», або В добру путь, дорогі випускники!

 Відбулося урочисте вручення дипломів магістрам – випускникам Івано-Франківського навчально-наукового інституту  менеджменту ТНЕУ.


 Якою є найбільш оміряна і очікувана подія для кожного студента? Звичайно ж, отримання диплому! Цьогоріч 100 випускників Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ТНЕУ отримали дипломи магістрів за спеціальностями «Менеджмент («Управління міжнародним бізнесом», «Управління фінансово-економічною безпекою»), «Економіка» («Міжнародна економіка»), «Фінанси, банківська справа і страхування», «Облік і оподаткування». У залі, де зібралися «винуватці свята», їх рідні і друзі, а також викладачі і працівники інституту, панувала святкова атмосфера. Особливої урочистості додавали мантії, у які вбралися випускники.

З вітальним словом до випускників та гостей свята звернулася директор Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту Тернопільського національного економічного університету, заслужений працівник освіти України, кандидат наук з державного управлінні, доцент Галина Іванівна Ляхович. Вона побажала магістрам професійного розвитку, добробуту, творчих злетів і самореалізації і висловила надію на те, що на всіх життєвих шляхах вони із гідністю носитимуть ім’я випускника своєї alma mater. Всіх присутніх і, в першу чергу, до випускників поблагословив синкел у справах капеланського служіння, протоієрей-ліцензіат Василь Рак. Зворушливими і проникними були слова привітань почесного гостя свята, відомого поета-пісняра, заслуженого діяча мистецтв України Степана Петровича Галябарди.

Свої дипломи, разом із побажаннями наснаги і успіхів, магістри отримали з рук директора і гостей свята.

Теплі настанови магістрам від імені професорсько-викладацького складу інституту та побажання випускникам успіхів в подальшій професійній самореалізації пролунали від завідувача кафедри міжнародної економіки, маркетингу і менеджменту, кандидата економічних наук, доцента Білецької Ірини Мирославівни.

Від імені випускників до присутніх звернулася магістр з міжнародної економіки Ольга Возьна. Не в змозі стримати хвилювання, вона щиро дякувала всім викладачам і працівникам інституту за здобуті знання, тепло, підтримку і допомогу, а також обіцяла ніколи не забути рідний інститут, примножувати його гордість і славу.

Адміністрація, викладачі, працівники ІФННІМ ТНЕУ вітають своїх випускників, і бажають щоби диплом магістра став тим стрімким трампліном, який дозволить їм злетіти на крилах знань, енергії, завзяття до своїх мрій.

Відвідувачі

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)