Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

Великодній Добро-ярмарок

  Великодній Добро-ярмарок

Вже традиційно, напередодні світлого дня Воскресіння Господнього, студенти Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ТНЕУ, за підтримки і сприяння адміністрації інституту, запросили усіх небайдужих долучитися до доброї справи – допомоги малозабезпеченим родинам із важкохворими дітками.


 Кілька днів поспіль студентський актив готувався до цієї події – майстрували великодні сувеніри, формували пакуночки із смаколиками.

Благодійний, або, як назвали його організатори, добро-ярмарок був осяяний не тільки промінням теплого квітневого сонця, але й посмішками перехожих.

Вони залюбки долучалися до акції, залишаючи у скриньці свої посильні пожертви, говорили багато добрих слів на адресу молодих людей, небайдужих до проблем ближніх.

Зібрані кошти – а це понад 9 000 гривень – будуть витрачені на придбання великодніх «кошиків» із святковими вгощеннями, а також найнеобхіднішими продуктами харчування для кількох малозабезпечених родин, які опікуються важкохворими дітками.

Ми щиро вдячні усім – студентам, викладачам, працівникам інституту і, звичайно, десяткам добродіїв, які у передсвяткових клопотах знайшли хвилинку, щоб подарувати частинку свого сердечного тепла тим, хто цього так потребує. Вітаємо Вас із прийдешнім святом, бажаємо здоровя, миру, добробуту і Божого благословення. Адже, як казала св. Мати Тереза, «чим більше ти даси іншими, тим більшим будеш мати».

Відвідувачі

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)