Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

Палахкоче свіча поминальної нині молитви….

  Палахкоче свіча поминальної нині молитви...

В Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту відбувся круглий стіл «Свічка пам’яті жертвам Голодомору в Україні: історична ретроспектива та культура пам’яті у процесі декомунізації» з нагоди 85-тих роковин Голодомору 1932-1933 років.


У вступному слові заступник директора інституту, кандидат економічних наук Козин Л.В. наголосила, що усім нам важливо усвідомити: мільйони жертв Голодомору - це не просто страшні, але сухі цифри статистики. Адже за кожною з них – безневинно відібране життя, дитина, на очах якої помирала родина, батьки, які власноруч ховали своїх дітей, людська доля, назавжди скалічена нелюдським жахом і стражданнями. Гірку і трагічну правду про події 85-річної давнини ми повинні знати, щоби ніколи не допустити їх повторення.

Завідувач кафедри гуманітарних і фундаментальних дисциплін ІФННІМ ТНЕУ, доктор історичних наук, професор Пилипів І.В. виступив із доповіддю на тему «Трагедія Голодомору та політичних репресій комуністичного режиму в Україні: історична ретроспектива». Він особливо зупинився на історичних передумовах тих, катастрофічних подій, які підірвали самі основи життєдіяльності сільського населення України, залишивши економічну, демографічну і психологічну руїну на селі.

У своїй доповіді «Організація голодомору в Україні тоталітарним режимом: правові аспекти» кандидат юридичних наук, доцент Загурський О.Б. зупинився на проблемах, пов’язаних із визнанням Голодомору геноцидом українського народу на міжнародному рівні, зусиллях, що докладаються у цьому напрямку, зокрема формуванні відповідної доказової бази злочині тоталітарного режиму.

Вражаючими і страшними за своїм змістом були доповіді студентів-учасників круглого столу. Вони говорили про документальні підтвердження трагедії, цитували свідчення очевидців.

Переглядаючи уривки з документальних фільмів щодо подій 1932-33 рр. учасники круглого столу мали змогу побачити шокуючі фотосвідчення і спогади очевидців цієї незагоєної рани України.

На завершення, учасники круглого столу, схиливши голови, хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять усіх жертв Великого Голоду в Україні.

Відвідувачі

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)