Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...

Увага

У ІФННІМ ТНЕУ працює ЦЕНТР ДОПОМОГИ подачі електронних заяв для вступу до ВНЗ.


Детальніше...
123

Останні Новини

Студентське самоврядування в ІФННІМ ТНЕУ

  Студентське самоврядування в ІФННІМ ТНЕУ

Міжнародний день студентів в Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту ТНЕУ відбувся в формі дня студентського самоврядування.


 

Викладачі у цей день також мали змогу трохи перепочити – адже і лекційні і практичні заняття проводили студенти.

Як зізналися учасники заходу, дуже часто молоді люди не уявляють собі весь обсяг питань і завдань, що постають перед працівниками інституту щодня і щогодини, якою непростою справою є якісне і цікаве проведення «пари», утримання уваги аудиторії, подання матеріалу у доступній і змістовній формі.

Саме тому студенти повинні бути невідомою і дієвою складовою освітнього процесу, вносити свої аргументовані пропозиції щодо шляхів його вдосконалення і спільно з адміністрацією, працівниками і викладачами робити кожен день свого студентського життя неповторним, насиченим і корисним.

Ми ще і ще раз вітаємо наше студентство із святом – Міжнародним днем студентів і бажаємо Вам успіхів у навчанні та науковій роботі, оптимізму і натхнення, віри у себе і своє майбутнє, завзяття у самореалізації на благо своєї родини і нашого великого, спільного дому – України!

Відвідувачі

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)