Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

25 років зростання - ювілей ІФННІМ ТНЕУ

  25 років зростання - ювілей ІФННІМ ТНЕУ

Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту ТНЕУ відзначив своє 25-річчя.


 Ювілей ІФННІМ ТНЕУ зібрав велику кількість друзів - тих хто стоїть поруч, допомагає, підтримує і словом, і ділом.

Із особливим відчуттям вдячності і хвилювання колектив зустрічав ректора Тернопільського національного економічного університету, заслуженого діяча науки і техніки України, академіка Академії економічних наук України, доктора економічних наук, професора Крисоватого Андрія Ігоровича.

У своїй промові ректор підкреслив ті зусилля, які докладає інститут для того, щоби залишатися в авангарді освітнього процесу. А Тернопільський національний економічний університету надає максимум підтримки цим зусиллям. Зокрема, з нагоди 25-річчя Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту отримав в подарунок від ТНЕУ новий комп’ютерний клас.

Особливо Андрій Ігорович відзначив внесок тих людей, які здійснювали і здійснюють керівництво інститутом у різні періоди його діяльності – Геннадія Назаровича Бакаляра (директор інституту у 1992-2003 рр.), Ігоря Васильовича Пилипіва (директор інституту у 2003-2010 рр.), Віктора Михайловича Островерхова (в.о. директора у 2010-2013 рр.) і Галини Іванівни Ляхович (директор інституту з 2013 р.).

Визнанням досягнень всього колективу і, особливо, Галини Іванівни стало присвоєння їй звання «Почесний професор Тернопільського національного економічного університету».

З рук Андрія Ігоровича багато працівників інституту отримали грамоти та подяки ректора ТНЕУ, а також голови профкому університету.

На завершення своєї промови, ректор побажав інституту довголіття, поступу вперед і подальших звершень заради виховання нової генерації вітчизняних економістів та управлінців.

Змістовним та емоційним був виступ директора, заслуженого працівника освіти України, кандидата наук з державного управління, доцента і тепер вже почесного професора ТНЕУ Ляхович Галини Іванівни.

У своїй промові вона зробила короткий екскурс у минуле, згадавши тих людей, які стояли у його витоків і подякувавши їм за внесок у розвиток і становлення навчального закладу. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять осіб, які відійшли у вічність і пам’ять про яких золотом викарбувана на сторінках літопису інституту.

Слова подяки та низький уклін були адресовані Олександру Андрійовичу Устенку – ректору тоді ще Тернопільської академії народного господарства, науковцю, філософу і педагогу, без підтримки, енергії і допомоги якого інституту навряд чи вдалося би утвердитися.

Безумовно, окреме «дякуємо» пролунало на адресу ректора ТНЕУ Андрія Ігоровича Крисоватого – тієї рушійної сили і авангарду, що дає інституту сили і натхнення невпинно рухатися вперед.

Галина Іванівна подякувала за співпрацю директорам інших віддалених структурних підрозділів університету, партнерам інституту – директорам шкіл, коледжів та училищ, установам та підприємствам області, а також представникам державної влади та органів місцевого самоврядування, зусиллями яких створюються умови для комфортного життя в місті та області, здійснюється підтримка науки та освітян.

Візитною карткою інституту Галина Іванівна назвала її випускників, поіменно перелічивши тих з них, хто обіймає керівні посади в установах і компаніях не лише України, але й країн зарубіжжя, із гідністю представляючи рідну «alma mater».

Схвильовано і піднесено звучав голос директора, коли вона зверталася до свого колективу – згуртованого, завзятого, творчого і натхненного. Галина Іванівна побажала працівникам ІФННІМ ТНЕУ і надалі примножувати славу і багатство України, сповна використовувати свій потенціал для духовного і наукового зростання, дбайливо зберігати кращі традиції вітчизняної економічної освіти і, разом із цим, впроваджувати у навчальний і виховний процес інноваційних моделей освіти, науки і технологій.

У цей святковий вечір добрі слова на адресу Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту, його керівництва і працівників лунали з вуст представників органів державної влади і місцевого самоврядування.

Зокрема, колектив інституту із ювілеєм привітали депутат Івано-Франківської обласної ради Черневий Юрій Іванович і заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Пасічняк Ігор Михайлович. Вони вручили директору інституту цінний подарунок від голів обласної ради і облдержадміністрації – годинник, а ряд працівників одержали грамоти і подяки голови ОДА.

Наступними на сцену піднялися представники виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради – заступник міського голови Левицький Олександр Михайлович і заступник керуючого справами міськвиконкому Лис Андрій Богданович. Вони відзначили ту роль, яку ІФННІМ ТНЕУ відіграє у освітянському просторі міста і відзначили грамотами і подяками міського голови окремих працівників інституту.

Тепло і по-дружньому прозвучали вітання від директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації Кімаковича Віктора Євстахійовича, адже інститут менеджменту є незмінним і активним учасником освітніх і виховних заходів, що проводяться на теренах області.

Ще багато привітань і побажань було висловлено у цей святковий вечір. Друзі, партнери, випускники, колишні і нинішні працівники інституту бажали навчальному закладу успіхів, подальшого розвитку і розквіту, талановитих студентів, наукових злетів, міцного здоров’я і родинного щастя. Ми приєднуємося до цих привітань і кажемо: «З ювілеєм тебе, Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту! Миру тобі, злагоди і єдності, адже тільки разом, великою родиною можна творити добро, збирати врожаї та жити заради руху вперед, заради процвітання нашого краю і нашої України! І нехай цей шлях буде щасливим для всіх!»

Відвідувачі

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)