Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

В рамках святкування 25-річчя ІФННІМ ТНЕУ відбувся V Кубок «Спорт об’єднує нас» серед збірних команд віддалених структурних підрозділів Тернопільського національного економічного університету

  В рамках святкування 25-річчя ІФННІМ ТНЕУ відбувся V Кубок «Спорт об’єднує нас» серед збірних команд віддалених структурних підрозділів Тернопільського національного економічного університету

Цього року Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту приймав V Кубок ТНЕУ «Спорт об’єднує нас» серед збірних команд віддалених структурних підрозділів.


 У своєму вітальному слові директор ІФННІМ ТНЕУ Ляхович Г.І. підкреслила важливість розвитку студентського спорту як для популяризації здорового способу життя серед молоді, так і для зміцнення дружніх відносин між структурними підрозділами університету. Принагідно директор ще раз привітала колектив і студентство інституту з 25-річчям навчального закладу, а всім спортсменам побажала успіхів і яскравих перемог.

Завідувач кафедри фізкультури і спорту ТНЕУ Гах Р.В. наголосив на тому, що змагання на Кубок ТНЕУ «Спорт об’єднує нас» серед збірних команд віддалених структурних підрозділів, що проводяться за підтримки ректора Тернопільського національного економічного університету Андрія Ігоровича Крисоватого, стали доброю традицією єднання та гуртування навколо спільних цінностей здоров’я, завзяття і справедливості.

До учасників змагань також звернувся начальник Івано-Франківського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Стефанків М. Ф. Він привітав студентство із початком яскравого свята спорту, а колектив ІФННІМ ТНЕУ із ювілеєм. У своїй промові він підкреслив ту увагу, яку керівництво інституту приділяє розвитку студентського спорту та популяризації здорового способу серед молоді і вручив грамоту комітету з фізичного виховання та спорту МОН України директору інституту Ляхович Г.І., і подяки заступнику директора Козин Л.В. і старшому викладачу Білоусу Л.Й.

Традиційно, спортивні змагання проводилися за наступними видами спорту: шахи (дівчата і хлопці), настільний теніс (дівчата і хлопці), баскетбол 3х3 (дівчата і хлопці) і футбол.

Ми пишаємося нашими спортсменами, які у безкомпромісному змаганні зі збірними Вінницького навчально-наукового інституту економіки, Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту і Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу гідно представили свій інститут і посіли ІІ місце у загальнокомандному заліку.

Перше місце і перехідний кубок виборола команда з Нововолинська.

Усі учасники спартакіади отримали грамоти і призи.

Ми щиро вітаємо усіх учасників змагань і бажаємо їм міцного здоров’я, спортивних звитяг і успіхів.

Відвідувачі

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)