Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

Турнір з інтелектуальної гри «Що? Де Коли?» в ІФННІМ ТНЕУ

  Турнір з інтелектуальної гри «Що? Де Коли?» в ІФННІМ ТНЕУ

В рамках святкування 25-тої річниці Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ТНЕУ відбулися вже традиційні змагання студентських команд з інтелектуальної гри «Що? Де Коли?» на кубок директора ІФННІМ ТНЕУ.


 Цьогоріч у змаганнях взяли участь збірні 1 курсу (команда «Ботаніки з «Титаніку»), 2 курсу (команда «Другий елемент»), 3 курсу («Glamour») і 2 команди – представниці 4 курсу («Жіноча логіка» і «Monkey business»).

Турнір включав три раунди, а питання змусили команди мобілізувати усі свої знання, логіку, дотепність і почуття гумору.

Поважна лічильна комісія оцінювала відповіді учасників і фіксувала результати.

За підсумками турніру, першість виборола команда «Жіноча логіка». Вручаючи кубок і грамоти, директор інституту Галина Іванівна Ляхович відзначила, що активна участь студентства у інтелектуальних змаганнях на кшталт «Що? Де? Коли» свідчить про високий інтелектуальний рівень нашої молоді, її прагнення до знань та саморозвитку. Вона привітала студентів із визначною датою – 25-річчям ІФННІМ ТНЕУ і висловила свої сподівання на подальший поступ великої інститутської родини шляхом звершень, перемог і здобутків.

Окрему подяку висловлюємо нашим друзям і партнерам – всеукраїнському професійному виданню «Все про бухгалтерський облік» за теплі слова привітань і відзнаки для студентів учасників змагань.

Відвідувачі

На сайті 3 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)