Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

«МИ РОДУ КОЗАЦЬКОГО ДІТИ, ЗЕМЛІ УКРАЇНСЬКОЇ ЦВІТ» АБО КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ В ІФННІМ ТНЕУ

  «МИ РОДУ КОЗАЦЬКОГО ДІТИ, ЗЕМЛІ УКРАЇНСЬКОЇ ЦВІТ» АБО КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ В ІФННІМ ТНЕУ

В рамках святкування 25-річчя Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ТНЕУ та з нагоди Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва відбулося захоплююче культурно-спортивне свято «Козацькі забави в ІФННІМ ТНЕУ».


 Програма змагань була насиченою і різноманітною. Студентські команди, або ж, вірніше сказати, «козацькі курені», які представляли збірні 1-4 курсів інституту, змагалися у силі, швидкості, вправності і знанні історії.

Цьогоріч у програмі було багато нових цікавих конкурсів. Так, наші козаки, окрім традиційного армреслінгу, сперечалися у вмінні швидко і акуратно заплести дівочу косу. Звичайно ж, найулюбленішими етапами змагання по праву стали поїдання вареників і пиття квасу на швидкість.

Після підведення підсумків до учасників звернулася голова журі, директор інституту Ляхович Галина Іванівна.

Підкресливши важливість проведення таких заходів для збереження національних традицій і формування єдності студентської спільноти, вона наголосила на тому, що дане свято стало першим етапом святкування 25-річчя Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ТНЕУ, в програмі якого ще багато різноманітних подій.

За результатами змагань, першість виборов курінь «Козацьке сузір’я» (збірна ІІ курсу).

Друге місце одержав курінь «Міжнародна січ» (збірна IV курсу), а третє – «Хортиця» (збірна ІІІ курсу).

Особливо були відзначені члени куреня «Діти Прикарпаття» - наші першокурсники – за їх наполегливість, активність і прагнення перемоги.

Команди-переможці і учасники отримали грамоти і солодкі призи. Також грамотою було нагороджено ініціатора і ідейну натхненницю свята, студентського директора Музику Діану.

Відвідувачі

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)