Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

РОЗПОЧАВСЯ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК В ІФННІМ ТНЕУ

  РОЗПОЧАВСЯ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК В ІФННІМ ТНЕУ

Осі і пройшов ще один Першовересень – яскравий, насичений емоціями і хвилюванням. Для когось він є початком наступного навчального року і поверненням до улюбленої роботи, а для інших – початком захоплюючого студентського життя.


 На урочисту Академію, присвячену Дню знань і урочистій посвяті першокурсників у студенти, зібралися представники адміністрації, науково-педагогічний склад інституту, студенти старших курсів і, звичайно, головні герої дня – першокурсники. За дійством очима, сповненими хвилюванням і надією, спостерігали їх батьки і рідні.

 

По традиції, перше слово для привітання та зачитання наказу було надано директору інституту Ляхович Галині Іванівні.

Теплими і щирими були її слова, звернені до студентів, їх рідних і близьких. Директор підкреслила, що 2017 рік є особливо знаменним для нашого інституту, адже цього річ він відзначатиме 25-річчя з часу свого заснування. Сьогодення є непростим як для України в цілому, так і для кожного її громадянина. Але, як і завжди в часи викликів, воно відкриває перед нами нові можливості – зростати, міцніти, змінювати себе, своє життя і свою країну. І особливо знаменним є те, що можливостями навчатися за кошт держави скористалися ті, хто виконав і продовжує виконувати свій святий обов’язок – захист Батьківщини, учасники Антитерористичної операції на Сході України. Вони прагнуть здобути економічний та управлінський фах, щоб і надалі служити інтересам нашої держави. Галина Іванівна передала присутнім теплі привітання ректора Тернопільського національного економічного університету, доктора економічних наук, професора А.І. Крисоватого, побажання сміливо і впевнено йти по життю, відстоювати свою позицію й гідність, вірити у власні сили та можливості.

Вона побажала усім присутнім ніколи на зупинятися на досягнутому, поглиблювати свої знання, розкривати свої вміння і таланти, втілювати свої мрії у життя. 

Із Божим благословенням і напутніми слова до студентів, їх батьків та працівників інституту звернувся св. отець Василь Рак. Також присутніх привітав із початком нового навчального року Голова правління Громадського об’єднання «Обласна спілка учасників АТО» і студент ІФННІМ ТНЕУ Долик Андрій Ігорович.

Із хвилюванням слухали першокурсники слова урочистої клятви, скріплюючи її одностайним «Клянуся!». Вони обіцяли берегти і примножувати славні традиції своєї Alma Mater, невпинно йти шляхом самовдосконалення і бути справжнім взірцем людини третього тисячоліття: наполегливим, справедливим, чесним, патріотом свого народу і держави.

Символічний студентський квиток – невід’ємний атрибут приналежності до студентства – першокурсникам вручили директор інституту п. Г. Ляхович і студентський директор, студентка 4 курсу Діана Музика.

Ми приєднуємося до усіх теплих слів і побажань, адресованих студентству, викладачам і працівникам інституту і бажаємо їм у новому навчальному року наснаги, творчих злетів, наукових здобутків, радості, щастя і мирного неба.

Відвідувачі

На сайті 2 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)