Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

У дискусії шукають істину

  У дискусії шукають істину

Американський письменник Роберт Куіллен писав: «Дискусія – це обмін знаннями». Справедливість цієї тези доводили учасники чергового відкритого засідання студентського дискусійного клубу Івано-Франківського інституту менеджменту ТНЕУ. Темою було обрано «Обов’язкове медичне страхування в Україні: за і проти».


 Відповідно до формату засідання, учасники дискусії сформували дві команди, що відстоювали протилежні думки щодо доцільності впровадження системи обов’язкового медичного страхування в Україні. Доповідачі – представники кожної команди виклали власне бачення даного питання, спираючись на статистику, міжнародний досвід та українську специфіку. Далі команди обмінялися питаннями, покликаними конкретизувати їх позиції і виявити слабкі сторони аргументації; завершилось обговорення гарячими дебатами.

Для того щоби захід став по-справжньому інтерактивним, глядацькій аудиторії було запропоновано взяти участь у анкетуванні щодо ключових питань теми обговорення. Лічильна комісія підраховувала результати та представила їх у вигляді наочних графіків та діаграм. Організація такого анкетування на початку та в кінці засідання дозволило виявити вплив аргументів команд-опонентів на думку запрошених гостей.

На завершення, виступи опонентів оцінили їх суперники та глядацька аудиторія шляхом виставлення їм відповідного заслуженого балу. Підводячи підсумки засідання, і керівник наукового гуртка к.е.н, доцент кафедри обліку і фінансів Дмитришин М.В., і заступник директора інституту, к.е.н., доцент кафедри міжнародної економіки, маркетингу і менеджменту Козин Л.В. відзначили високий рівень підготовки учасників до проведення засідання дискусійного клубу, а також його позитивного впливу на формування у студентів таких ключових компетенцій, як вміння професійно ставити запитання, фахово аргументувати свою думку та вміло дебатувати.

Відвідувачі

На сайті один гість та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)