Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

«Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ» - інтелектуально-розважальна гра від студентів ІФННІМ ТНЕУ

  «Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ» - інтелектуально-розважальна гра від студентів ІФННІМ ТНЕУ

Яскравим звершенням навчального року стало проведення в стінах ІФННІМ ТНЕУ інтелектуально-розважальної гри «Я люблю Україну», ініційованої представниками студентської ради і підтриманої адміністрацією інституту.


 Студентські активісти ІФННІМ ТНЕУ змагалися між собою у володінні українською мовою, знанні історії та географії рідної землі, її пісенного і культурного спадку. У змаганнях брали участь дві команди – «жовті» і «сині», що представляли студентів 1-4 курсів ІФННІМ.

Завдання, запропоновані командам, були різноманітними, цікавими і пізнавальними. Студенти намагалися правильно назвати всі літери у досить складних словах, впізнати відомих діячів історії і культури за портретами, знайти вірні відповіді на географічні загадки.

Особливо сподобалося учасникам вгадувати відомі українські пісні за кількома акордами, а також відгадувати другу частину цікавих приказок. «Вболівальники» підтримували улюблені команди.

Доволі довгий час переможця змагань виявити не вдавалося – перевагу мала то одна, то друга команда. Втім, у підсумку, із незначним відривом перемогла команда «синіх».

Директор ІФННІМ ТНЕУ Галина Ляхович привітала усіх учасників гри, висловила свою щиру радість з приводу їх бажання краще знати свою Батьківщину, примножувати свої знання, бути освіченими і висококультурними громадянами України.

Відвідувачі

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)