Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ ДЕТЕРМІНАНТИ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ ТА СВІТУ»

  НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ ДЕТЕРМІНАНТИ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ ТА СВІТУ»

22 травня 2017 року в ІФННІМ ТНЕУ відбулася науково-практична конференція «Сучасні детермінанти економічного розвитку України та світу».


 Зі слова привітання до гостей і учасників звернулася директор інституту, кандидат наук з державного управління, доцент Ляхович Г.І. Вона привітала присутніх із Днем науки, а також вручила грамоти окремим працівникам і викладачам. Зокрема, грамотою голови обласної державної адміністрації були відзначені молоді науковці – доценти кафедри обліку і фінансів Вакун О.В. і Дмитришин М.В. Наприкінці виступу директор побажала усім учасникам конференції плідної праці і успіху.

Як і завжди студенти ІФННІМ ТНЕУ порадували цікавими і змістовними доповідями із широкого спектру питань – від теорії фінансів до прикладного маркетингу. Були підняті й надзвичайно злободенні теми – суть і наслідки інфляції, транснаціоналізація економіки України, прояви існування тіньової економіки та способи боротьби з нею.

Найкращою була визнана доповідь студента групи МЕЄЕі-31 Михайльчука Андрія «Транснаціоналізація економіки України як фактор подолання системних кризових явищ» (науковий керівник – к.е.н., доц. Пробоїв О.А.).

Друге місце поділили між собою студентка групи МЗЕДі-31 Музика Діана із доповіддю на тему «Аналіз розвитку деревообробної промисловості України» (науковий керівник – к.е.н., доц. Фігурка М.В.) і студентка групи Фі-31 Дранчук Світлана із доповіддю на тему «Тіньова економіка України на сучасному етапі». Третє місце вибороли студентки групи Фі-31 Щепків Лілія («Вплив кольорової гами на ефективне сприйняття реклами споживачами», науковий керівник – к.е.н. Козин Л.В.) і Кінащук Марія («Страхування життя в Україні», науковий керівник – к.н.д.у., доц. Ляхович Г.І.) і студент групи ЕМЕі-11 Козин Павло («Партизанський маркетинг як ефективна система маркетингового впливу на споживача», науковий керівник – к.е.н. Козин Л.В.). Переможці отримали цінні призи, а усі учасники пленарного засідання були відзначені грамотами за ініціативу і творчий підхід у підготовці наукових доповідей.

На завершення, директор ще раз привітала усіх учасників із успішним проведенням конференції і побажала студентам та їх науковим керівникам подальших творчих успіхів, наукових відкриттів і здобутків.

Відвідувачі

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)