Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

Рушник – це дому давній оберіг, бо вишитий матусеньки руками

З нагоди Дня вишиванки і Дня матері студенти ІФННІМ ТНЕУ підготували проникне і по-родинному тепле літературно-музичне дійство «Рушник – це дому давній оберіг, бо вишитий матусеньки руками».

Дзвінко і натхненно линула пісня, присвячена батькам, у виконанні студентки 1 курсу Алли Мельник.

 Чудова поезія, присвячена матерям, щирі слова подяки за святу місію батьківства лунали з вуст юних учасників свята. До сліз розчулили рядки «Пісні про матір» нашого видатного поета Б. Олійника, що прозвучали з вуст Вікторії Кокури.

 Несподіванкою для багатьох запрошених стала й акторська майстерність, з якою студенти відтворили сцени з чарівливої і драматичної «Лісової пісні». Алла Кудловська, Андрій Яцків, Діана Музика, Лілія Щепків, Олег Гах, Павло Петришак намагалися донести до глядачів красу, ніжність і силу твору геніальної Лесі Українки.


А українська вишиванка, яка була обов’язковим дрес-кодом дійства, додала йому відчуття урочистості і світлої радості.

Директор інституту Галина Ляхович від імені усіх глядачів висловила захоплення творчою енергією і ентузіазмом представників студентського активу, тепло привітала їх матусь, а також усіх присутніх із Днем матері, побажавши міцного здоров’я, наснаги і почуття гордості за своїх дітей. Директор вручила студентам – відмінникам і активістам – подяки, адресовані їх мамам, у яких висловлювалася вдячність за виховання працелюбної, відповідальної і небайдужої молоді з активною життєвою позицією, справжніх громадян і патріотів України.

Відвідувачі

На сайті один гість та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)