Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

До Світлого Дня – зі світлими справами!

  До Світлого Дня – зі світлими справами!

«До Світлого Дня – зі світлими справами» - саме таке гасло обрали студенти Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ТНЕУ для проведення вже традиційної благодійної ярмарки, метою якої є допомога малозабезпеченим багатодітним родинам та родинам , які виховують дітей-інвалідів.


Напередодні Христового Воскресіння студенти за підтримки і сприяння адміністрації інституту вчерговий раз організували Благодійну акцію під стінами рідної «Alma mater».

Юні, натхненні і щиросердечні – вони запрошували усіх бажаючих долучитися до доброї справи – допомогти знедоленим діткам відчути радість Великодніх свят. Студенти частували перехожих різноманітними смаколиками, пропонували їм придбати пасхальні сувеніри і залишити свій внесок у акційній скрині. Вже традиційною родзинкою ярмарок стали чарівні торбинки із солодкими сюрпризами і передбаченнями – звичайно ж добрими і щирими.

Вже вкотре вразила учасників акції небайдужість містян, їх щедрість, а слова підтримки і схвалення додавали їм ентузіазму і наснаги. Особливо запам’яталася одна добродійка, яка, дізнавшись про мету ярмарки, пішла, але швидко повернулася із повним пакунком одягу та іграшок для діток.

Зібрані кошти було витрачено на допомогу родинам міста - придбання продуктових наборів, до яких увійшло усе найнеобхідніше для Великоднього столу.

Відвідувачі

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)