Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

У добру путь, дорогі випускники !

  У добру путь, дорогі випускники !

04 квітня 2017 року в стінах Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ТНЕУ відбулася святкова академія з нагоди вручення дипломів випускникам-магістрам.


 Зі словами Божого благословення до всіх присутніх звернувся синкел у справах капеланського служіння, протоієрей-ліцензіат Василь Рак. Він побажав колективу інституту плідної праці, а магістрам невичерпної життєвої енергії, наснаги до праці і творчості, адже у наш складний, буремний час особливі сподівання покладаються саме на молодь, на їхнє вміння протистояти життєвим труднощам.

Наказ ректора ТНЕУ про присвоєння кваліфікації випускникам освітнього ступеня «магістр» зачитала заслужений працівник освіти України, директор інституту, кандидат наук з державного управління, доцент Ляхович Галина Іванівна. Вона привітала їх із знаменною подією у житті та наголосила, що гордістю інституту були і залишаються його випускники. Саме вони будують сьогодення і вимальовують майбуття, формують нове покоління української інтелігенції, еліту рідного народу не за визначенням, а за покликанням, за своєю глибинною сутністю.

Галина Іванівна висловила щиру подяку професорсько-викладацькому складу і працівникам інституту - усім тим, хто докладав своїх зусиль у особистий і професійний розвиток, задоволення інтелектуальних потреб студентства, дарував радість великих і малих відкриттів, сприяв утвердженню цінностей, збереженню традицій та вихованню справжніх українців.

Від імені викладачів інституту до випускників інституту звернулася доцент кафедри міжнародної економіки, маркетингу і менеджменту, кандидат економічних наук, доцент Фігурка Марія Василівна. Вона підкреслила, що сьогодні, як ніколи, кожен молодий фахівець повинен використати усі свої можливості, щоб ставати кращим самому та робити кращим світ навколо себе.

Про свої надії і сподівання, бажання реалізувати себе у житті розповіла випускниця, магістру з обліку і аудиту, яка отримала диплом з відзнакою, Ольга Фігура. При цьому, вона висловила глибоке переконання в тому, що знання, одержані в стінах рідного інституту, стануть міцною запорукою майбутніх успіхів і здобутків.

Тепле, по родинному затишне свято прикрасила своїм співом талановита студентка-першокурсниця Алла Мельник, яка подарувала «винуватцям» та гостям свята чудовий настрій і позитивні емоції.

На завершення, усім бажаючим було запропоновано залишити свої слова подяки на сторінках «Книги добрих спогадів» Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ТНЕУ.

                  Тож, у добру путь, дорогі випускники! Хай щастить Вам!

Відвідувачі

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)