Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ – ШЛЯХ ДО КРАЩИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ТА ЕФЕКТИВНОСТІ : ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ПРОЕКТУ DOBRE

  Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності : зустріч з представниками проекту DOBRE

В Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту ТНЕУ відбулася зустріч адміністрації інституту та представників професорсько-викладацького складу з представниками проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні «Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності» (Decentralization Offering Better Results and Efficiency – DOBRE).


 Представник проекту, директор Малопольської школи публічного адміністрування Краківського Економічного Університету, доктор Кшиштоф Глюк ознайомив присутніх із основною метою - зміцненням місцевого самоврядування з метою поглиблення демократії, поліпшення умов для розвитку громад та сприяння стабільності в Україні.

Мова йде про усі аспекти децентралізації – від прозорості і покращення якості надання послуг населенню, вдосконалення системи адміністрування і бюджетування до підтримки громадських активістів, стимулювання гендерної рівності тощо. Втім представники об’єднаних територіальних громад (ОТГ) наразі не мають достатньо знань і навичок для цього, а отже допомога профільних вищих навчальних закладів на місцях може виявитися неоціненною.

Цю тезу підтвердив експерт з місцевого економічного розвитку міжнародної організації Global Communities, виконавця програми DOBRЕ, Мік Мюллей. На його думку саме активна участь науковців і викладачів дозволить більш ефективно інтегрувати світовий досвід реформ системи самоврядування у життя українських громад. Розуміння ними специфічних умов і проблем регіону, особливостей менталітету, світогляду представників ОТГ, використання у навчанні кейсів, ситуаційних завдань з прив’язкою до реальних ситуацій і обставин стане містком між теорією і практикою.

Директор Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ТНЕУ, кандидат наук з державного управління, доцент Ляхович Г.І. підкреслила розуміння професорсько-викладацьким складом інституту важливості та необхідності невідкладної зміни підходів до організації і функціонування влади на місцях, а також готовність до подальшого обговорення можливої участі ВНЗ у реалізації проекту DOBRЕ.

Сторони висловили свої сподівання на продовження плідної співпраці, спрямованої на модернізацію системи самоврядування а, отже, на підвищення якості життя населення нашої країни.

Відвідувачі

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)