Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

Милосердя як чеснота серця

 

На передодні дня cвятого Миколая, 16 і 17 грудня, студентські активісти Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ТНЕУ провели вже традиційний благодійний ярмарок. На цей раз їх гаслом став заклик «Стань Миколаєм для сироти!».


Організатори і учасники постаралися на славу – хтось приготував пряники, горішки і кексики, хтось випік смачні перекладенці, хтось  власноруч змайстрував новорічні прикраси. 

Студенти щиросердечно запрошували містян стати учасниками акції, спробувати смаколики і залишити свій благодійний внесок у акційній скрині.

Особливим попитом на ярмарку користувалися чарівні пакуночки із печивом і передбаченями – приємними, щирими і надзвичайно добрими.

Викладачі інституту не лишилися осторонь – вони активно долучилися до доброї справи, а їхні слова подяки і підтримки додавали наснаги нашим добродіям.

Г. Честертон писав, що  «Милосердя – це сила, здатна захистити беззахисне».  Гроші, зібрані впродовж цих двох днів, - а це майже 10 000 гривень ! – студенти вирішили витратити на придбання теплих речей, спортивного інвентарю та канцелярського приладдя і передати їх у дарунок мешканцям притулку для неповнолітніх, а також дітям-інвалідам. Детальний звіт про це буде розміщено на  нашому сайті.

Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту пишається своїми студентами, їх активною життєвою позицією, небайдужістю, і, головне, добрими, щирими серцями, сповненими любові і готовністю змінювати світ на краще.

 

 

Відвідувачі

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)