Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

ВЕЧОРНИЦІ НА АНДРІЯ В ІФННІМ ТНЕУ АБО ПРИХОДІТЬ ДО ХАТИ, КАЛИТУ КУСАТИ…

 З нагоди свята Святого Андрія студенти нашого інституту запросили своїх друзів, працівників і викладачів ІФННІМ ТНЕУ на традиційні українські вечорниці: з піснями, розвагами та конкурсами.

 

Перед очима глядачів немов ожила одна із сторінок молодості наших прадідів. Запальні народні пісні, веселі жарти, ігри і цікаві історії нікого не залишили байдужими.

 

 І, звичайно ж, дівочі ворожіння – і на чоботі, і на варениках, і на стрічках, і на віночку.

 

А парубки  влаштували кусання калити -  великого коржу із білого борошна з діркою посередині. Тих хлопців, яким вдалося скуштувати калиту, назвали Андріями, а невдахам розмальовували обличчя сажею.

 

Натхнення та завзяття студентів не могли не захопити гостей свята – вони підспівували, оплесками підбадьорювали учасників і радо долучалися до їхніх забав.

 

Принагідно вітаємо усіх Андріїв із їхніми іменинами і висловлюємо щиру подяку студентському активу ІФННІМ ТНЕУ за чудовий настрій, посмішки і  Ми пишаємося Вами, Вашою щирою любов’ю до рідної землі, її традицій і культури, Вашою креативністю, ініціативністю і творчими здібностями. 

 

 

 

Відвідувачі

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)