Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

Науково-практичний круглий стіл «Права людини в Україні: забезпечення, дотримання, захист»

 

 У рамках проведення Всеукраїнського тижня права в Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту було проведено науково-практичний круглий стіл на тему: «Права людини в Україні: забезпечення, дотримання, захист». Співорганізаторами заходу виступили колектив кафедри гуманітарних і фундаментальних дисциплін ІФННІМ ТНЕУ, Студентська рада ІФННІМ, офіс регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Івано-Франківській області, Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області. 

З вітальним словом до учасників науково-практичного круглого столу звернулася директор ІФННІМ ТНЕУ, кандидат наук з державного управління, доцент Ляхович Галина Іванівна, яка наголосила на важливості забезпечення, дотримання та захисту прав людини в України, а також побажала всім учасникам плідної праці.

 У заході взяли участь викладачі та студенти ІФННІМ ТНЕУ, а також запрошені до дискусії гості – Устимчук Оксана Ігорівна (представник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Івано-Франківській області), Дем’янчук Світлана Степанівна (регіональний представник взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Івано-франківській області), Зеленко Лілія Василівна (старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених Голови Національної поліції України з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Управління забезпечення прав людини Національної поліції України). Модератором заходу був к.ю.н., доцент кафедри гуманітарних і фундаментальних дисциплін доц. Загурський Олександр Богданович.

 

 У своїх виступах доповідачі розглянули ряд важливих проблем, які стосуються забезпечення, дотримання та захисту прав людини в Україні. Зокрема, О.І. Устимчук та Дем’янчук С.С. розповіли про специфіку діяльності Уповноваженого ВРУ з прав людини, національний превентивний механізм, складнощі, які виникають під час проведення моніторингу усіх місць несвободи, а також навів конкретні факти порушень прав людини, які мали місце в Івано-Франківській області. Л.В. Зеленко доповіла про створення Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, як форму посередництва між людиною, права якої порушено та правоохоронними органами, для контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності.

 Під час дискусії було обговорено актуальні проблеми забезпечення, дотримання та захисту прав та свобод людини в Україні, зокрема: компетенція Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо забезпечення, дотримання та захисту прав людини; забезпечення прав людини в контексті діяльності Національної поліції України; ефективність захисту прав людини в Україні.

Висловлюємо вдячність усім доповідачам та учасникам круглого столу за участь й активне обговорення актуальних проблем.

 

Відвідувачі

На сайті один гість та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)