Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

IV Кубок ТНЕУ серед віддалених структурних підрозділів

  IV Кубок ТНЕУ серед віддалених структурних підрозділів

25-26 листопада 2016 року в м. Чортків відбувся IV Кубок ТНЕУ серед віддалених структурних підрозділів. Змагання організовані за підтримки ректора університету, доктора економічних наук, професора А. І. Крисоватого й присвячений 50-річчю від дня заснування вищого навчального закладу.


 Студенти змагалися у таких видах спорту: баскетбол, міні-футбол, шахи, настільний теніс.

У результаті змагань в загальнокомандному заліку спортивна команда студентів Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту, очолювана Романом Гучком, завоювала почесне друге місце! Перше місце посіла команда Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту.

При цьому, ми стали кращими у змаганнях з міні-футболу та баскетболу серед юнаків. Також, перше місце з шахів серед юнаків виборов студент 1 курсу Андрій Ясінський.

Висловлюємо щиру подяку викладачам інституту Білоусу Любомиру Йосиповичу, Юзику Віктору Михайловичу та усім тим, хто долучився до підготовки наших спортсменів та організації їх участі у змаганні. Також дякуємо господарям цьогорічного Кубку – Чортківському навчально-науковому інституту підприємництва і бізнесу – за гостинність, доброзичливість і незабутні позитивні емоції. А всім учасникам змагань бажаємо міцного здоров’я, великих здобутків, наполегливості, наснаги та нових перемог!

Відвідувачі

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)