Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

ФІНАЛ ВІДКРИТОГО МІСЬКОГО ТУРНІРУ СЕРЕД СТУДЕНТІВ З ГРИ «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»

  ФІНАЛ ВІДКРИТОГО МІСЬКОГО ТУРНІРУ СЕРЕД СТУДЕНТІВ З ГРИ «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»

23 листопада з нагоди Дня студента на базі Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ТНЕУ відбувся відкритий міський турнір серед студентів з гри «Що? Де? Коли?», організований департаментом молодіжної політики та спорту міської ради спільно з Івано-Франківським клубом метикуючих.


 У змагання за звання чемпіона із командами студентів Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника та Івано-Франківського національного медичного університету вступили дві наші команди – «Вовки з Wall Street» і «Вікторі».

Модератором гри виступив почесний президент Івано-Франківського «Клубу метикуючих» Володимир Макаров.

Після кількох турів запеклої боротьби, перемогу здобула команда «Банда тушонки» (ПНУ ім. В. Стефаника). Всі команди учасників нагороджені грамотами департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

Ми щиро вітаємо студентів 1-2 курсів ІФННІМ ТНЕУ – учасників команди «Вікторі» за зайняте третє місце!

Відвідувачі

На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)