Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

LADIES VS GENTLEMEN : ХТО Ж ЗВЕРХУ?

  LADIES VS GENTLEMEN : ХТО Ж ЗВЕРХУ?

Хто є більш дотепним, веселим і винахідливим - хлопці чи дівчата? Що переможе: жіноча інтуїція чи чоловіча логіка? З’ясувати це вирішили студенти Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ТНЕУ.


 Захоплююче дуель-шоу «Ladies vs Gentlemen», ідея якого була запозичена у популярної телепрограми «Хто зверху?», відбулося 22 листопада 2017 р. у «Grand Cafe» театру кіно «Люм'єр». Команда «джентльменів», очолювана мужнім і харизматичним Романом Гучком, кинула виклик чарівливим «леді», капітаном яких стала граційна і кмітлива Марічка Сисак.

Цікаві конкурси, які перевіряли учасників на логіку, інтуїцію, швидкість реакції, почуття гумору і креативність.

Вони не залишили байдужими нікого – ані однокурсників і друзів, ані викладачів і адміністрацію інституту. Вболівальники, розподілені на «чоловічий» і «жіночий» сектори, гаряче підтримували свої команди.

За підсумком шести конкурсних випробувань, додаткових завдань та фіналу переконливу перемогу вибороли наші дівчата – найчарівніші і найпривабливіші студентки ІФННІМ ТНЕУ.

Директор Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ТНЕУ, кандидат наук з державного управління, доцент Ляхович Галина Іванівна тепло привітала усіх учасників дійства, побажала їм наснаги, оптимізму і подальшого розвитку як ініціативних, енергійних, небайдужих особистостей та вручила солодкі призи. Команда переможців також одержала квитки на перегляд фільму від театру кіно «Люм’єр».

Висловлюємо окрему подяку колективу талановитих, креативних організаторів, очолюваних студентками Діаною Музикою і Анною Камінською, всім, хто долучився до підготовки і проведення цього свята, а також адміністрації театру кіно «Люм’єр» за активне сприяння у його організації.

Відвідувачі

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)