Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

День студента в ІФННІМ ТНЕУ

  День студента в ІФННІМ ТНЕУ

17 листопада 2016 р. в навчально-науковому інституті менеджменту ТНЕУ відбулися вже традиційні для нашого закладу інтелектуальні змагання «Що? Де? Коли?», присвячені Міжнародному дню студента.


 

 

 

          У грі взяли участь студенти 1-4 курсів, які сформували п’ять команд.

Питання відрізнялися як за рівнем складності, так і за тематикою. Гравцям довелося згадати історію і міфологію, розв’язувати логічні завдання.

Усі команди проявили себе гідно, продемонструвавши винахідливість, почуття гумору і, звичайно, різносторонню ерудованість.

Фіналісти - учасники команди «Вікторі», які представляли 2 курс, не припиняли боротьбу до останнього запитання. Але їх суперники - команда «НЛО» (Наймолодші, логічні, оригінальні), наші першокурсники – все ж таки одержали перемогу!

Після підведення підсумків інтелектуальної гри, з привітанням з нагоди Міжнародного дня студента до усіх присутніх звернулася голова журі, директор ІФННІМ ТНЕУ, кандидат наук з державного управління, доцент Ляхович Галина Іванівна. Грамотами і подяками були відзначені відмінники навчання і студентські активісти. Ефектним завершенням дійства став святковий торт – подарунок студентам від професорсько-викладацького складу інституту.

Ще вітаємо студентів ІФННІМ ТНЕУ з їх святом і бажаємо усім вам – молодим, енергійним і небайдужим – досягнення поставлених цілей, блискучих ідей і незламного оптимізму!

Відвідувачі

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)