Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ І МОВИ В ІФННІМ ТНЕУ

  ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ І МОВИ В ІФННІМ ТНЕУ

«Без поваги, без любові до рідного слова не може бути ні всебічної людської вихованості, ні духовної культури… Мовна культура - це живодайний корінь культури розумової, всього розумового виховання, високої, справжньої інтелектуальності» — писав видатний педагог Сухомлинський В.О.


 9 листопада 2016 р. студенти Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ТНЕУ стали глядачами театралізованого дійства, присвяченого Дню української писемності і мови та відзначенню в області Року Івана Франка, яке відбулося у історичних стінах фортечної галереї «Бастіон».

Також студенти відвідали виставку-презентацію друкованої продукції «Сторінками української книги», на якій було представлено літературні новинки письменників, продукцією місцевих видавництв та книгорозповсюджувачів.

Симовлічним завершенням святкових заходів стала участь студентів у І етапі VII міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбувся в стінах рідного інституту.

В Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту ТНЕУ ми плекали і плекаємо ідею того, що утвердження української мови повинно здійснюватися не стільки офіційно, скільки в душі і серці людини, перетворюючись на життєво необхідний засіб самовираження і розвитку особистості.

Приємно бачити, що наші прагнення знаходять живий відклик у студентства – патріотично налаштованих, активних, відповідальних і духовно багатих молодих громадян нашої молодої держави.

Відвідувачі

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)