Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

Науково-практичний круглий стіл «Децентралізація: виклики і практичні кроки запровадження»

  Науково-практичний круглий стіл «Децентралізація: виклики і практичні кроки запровадження»

1 листопада 2016 р. в Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту було проведено науково-практичний круглий стіл на тему: «Децентралізація: виклики і практичні кроки запровадження». Предметом обговорення стали виявлення сутності та оцінка результативності реалізації політики децентралізації в Україні, аналіз проблемних питань реформування фінансового забезпечення місцевого самоврядування відповідно до основних положень Європейської хартії місцевого самоврядування та пошук реальних шляхів їх розв’язання.


 Зі вступною промовою до учасників науково-практичного круглого столу звернулась директор ІФННІМ ТНЕУ, кандидат наук з державного управління, доцент Ляхович Галина Іванівна, яка побажала всім учасникам плідної праці. Суть і вектор запровадженої реформи, практичні реалії та перспективи бюджетної децентралізації на місцевому рівні розкрив у своїй доповіді директор Офісу реформ Івано-Франківської ОДА Руслан Панасюк.

Активну участь в роботі науково-практичного круглого столу взяли студенти та викладачі інституту. В ході жвавої дискусії присутні обмінялися думками щодо ключових проблем і викликів реформування місцевого самоврядування в регіоні, виділили переваги, складнощі та можливі застереження, пов’язані з ними. Робота круглого столу виявилася плідною, втім з’ясувалося, що тема обговорення залишає ще багато відкритих запитань, тому є об’єктивна потреба у організації подібних зустрічей у майбутньому.

Відвідувачі

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)