Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВИЙ СЕМІНАР НА ТЕМУ «ЕНДАВМЕНТ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ»

  Студентський науковий семінар на тему «Ендавмент у вищих навчальних закладах»

28 жовтня 2016 році в Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту Тернопільського національного економічного університету відбувся студентський науковий семінар на тему «Ендавмент у вищих навчальних закладах».


 Доповідачі - студенти першого та третього курсів денної форми навчання - підготували доповіді за темою семінару, розкривши суть та особливості функціонування ендавментів у сфері вищої освіти, їх види, історію виникнення та поширення у світі та Україні. Також було розглянуто сучасний стан функціонування ендавмент-фондів у вищих навчальних закладах нашої держави, особливості нормативно-правового забезпечення їх створення й функціонування, переваги, недоліки та перспективи їх розвитку у вищій школі. Учасники і гості заходу мали можливість більш детально ознайомитися із темою семінару завдяки унаочненню матеріалів у вигляді мультимедійних презентацій та друкованому збірнику доповідей.

 Присутні на семінарі студенти та викладачі активно долучилися до дискусії, зокрема щодо питань диверсифікації джерел фінансування вишів у сучасних реаліях, а пріоритетності цілей витрачання фінансових ресурсів ВНЗ.

Підводячи підсумки, директор інституту, кандидат наук з державного управління, доцент Ляхович Галина Іванівна відзначила актуальність і важливість теми студентського наукового семінару, те, з яким інтересом і відповідальністю підійшли студенти до підготовки своїх виступів. Директор відзначила організатора заходу, кандидата економічних наук, доцента кафедри обліку та фінансів ІФННІМ ТНЕУ Дмитришин Марту Василівну Грамотою, а студентів-доповідачів - Подяками Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту Тернопільського національного економічного університету.

Висловлюємо щиру подяку організатору та учасникам наукового семінару і маємо впевненість, що подібні заходи сприятимуть активізації пошукової, дослідницької роботи студентства.

Відвідувачі

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)