Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

Урочисті збори трудового колективу

  Урочисті збори трудового колективу

У Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту ТНЕУ відбулися урочисті збори трудового колективу, присвячені 50-річчю Тернопільського національного економічного університету.


 Директор інституту, кандидат наук з державного управління, доцент Ляхович Г.І. звернулася до присутніх із словами привітання, поділилася своїми враженнями від участі у святкуванні ювілею університету, розповіла про зустріч із по-справжньому знаковими, непересічними особистостями - Олександром Андрійовичем Устенком – ректором Тернопільського фінансово-економічного інституту, Тернопільського інституту народного господарства, Тернопільської академії народного господарства у 1984 —2002 рр. і Віктором Андрійовичем Ющенком – Президентом України 2005-2010 рр., а також іншими поважними гостями свята.

 Галина Іванівна зачитала наказ ректора університету, доктора економічних наук, професора Крисоватого А.І., яким за багатолітню сумлінну, плідну працю, вагомий внесок у становлення і розвиток вищого навчального закладу, а також у справу професійної підготовки і виховання студентської молоді подяками було відзначено ряд працівників ІФННІМ ТНЕУ. Подяки отримали доктор економічних наук, професор Алексеєнко Л.М., кандидат економічних наук, доцент Баран Р.Я., начальник навчального відділу інституту Василів Г.М., кандидат економічних наук, доцент Данилишин В.І., кандидат економічних наук Стефанишин Л.С., кандидат економічних наук, доцент Фігурка М.В.

У свою чергу, трудовий колектив інституту привітав свого директора із одержанням подяки ректора, а також присвоєнням їй Указом Президента України почесного звання «Заслужений працівник освіти України».

Також присутні тепло поздоровили із 55-річчям техпрацівника інституту Токар Ганну Федорівну, побажавши їй міцного здоров’я, всіляких гараздів і Божого благословення.

На завершення, директор окреслила перед працівниками інституту основні напрямки подальшої роботи, наголосила на тих ключових викликах і можливостях, які постають перед закладом у сучасних умовах оновлення освітнього простору нашої держави.

Відвідувачі

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)