Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

Українське кіно – українській молоді

  Українське кіно – українській молоді

З ініціативи студентської ради Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ТНЕУ, сприяння дирекції інституту та з нагоди відзначення 50-річчя Тернопільського національного економічного університету 7-9 жовтня 2016 р. відбулася цікава і неординарна культурно-мистецька акція - «Українське кіно – українській молоді». Впродовж трьох днів на літній естраді міського парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка усі бажаючі мали можливість переглянути вітчизняні анімаційні і художні фільми.


 Видатний режисер Роман Поланскі колись зауважив, що справжнє кіно повинно змусити глядача забути, що він дивиться фільм. Те, з яким захопленням діти, молоді і вже дуже дорослі люди спостерігали за подіями на екрані, сміються, співчувають героям, можна із впевненістю сказати: в Україні є справжнє кіно!

 Зважаючи на прохолодну осінню погоду, ініціативна група студентів за активного сприяння адміністрації і викладачів інституту організувала пригощення глядачів, особливо дітлахів, гарячим чаєм і смачним печивом.

На думку студентського директора ІФННІМ ТНЕУ Романа Гучка, українська культура і кінематограф, як її невід’ємна складова, здійснює нині новий виток на шляху свого розвитку, відокремлюючись від неправдивого радянського минулого, переосмислюючи свою спадщину і формуючи своє майбутнє. Шкода, але доводиться констатувати той факт, що в нашій країні нам вкрай бракує українського, говоримо ми про культуру, мистецтво, музику чи кіно. Натомість, панує засилля іноземних героїв, ідей, цінностей і стандартів поведінки. Ідея цієї акції полягала в тому, щоби відкрити перед молоддю світ культурно багатої, різноманітної, цікавої і навіть загадкової України за допомогою чесного, натхненного і несподіваного мистецтва – українського кіно.

Висловлюємо щиру подяку дирекції інституту, студентській раді ІФННІМ ТНЕУ, а також викладачам інституту Королю В.С. і Загурському О.Б. за зусилля, докладені до організації і гідного проведення акції.

Відвідувачі

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)