Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

"КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ" АБО КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОМУ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОМУ ІНСТИТУТІ МЕНЕДЖМЕНТУ ТНЕУ

  "КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ" або КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ в ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОМУ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОМУ ІНСТИТУТІ МЕНЕДЖМЕНТУ ТНЕУ - під таким девізом починає новий навчальний рік Івано-Франківський навчально-науковий  інститут менеджменту  ТНЕУ

З нагоди відзначення 50-річчя Тернопільського національного економічного університету, а також святкування Дня працівників освіти 30.09.2016 р. відбулося захоплююче культурно-спортивне свято «Козацькі забави в ІФННІМ ТНЕУ».


 На свято були запрошені заслужена артистка України та художній керівник колективу «Гуцулочки Карпат» п. О. Качмар, головний редактор ТРК «Незалежність» п. О.Ткач і голова Івано-Франківської міської федерації футболу п. В. Юзик.

 До присутніх звернулася директор інституту, кандидат наук з державного управління, доцент Ляхович Галина Іванівна, яка привітала колектив з нагоди професійного свята, підкресливши важливість праці освітян у розкритті можливостей, прагнень та досягнень студентства, формуванні моральних орієнтирів сучасної молоді. По-особливому теплі, щирі слова подяки пролунали на адресу тих, чия праця, можливо, є не такою помітною, але, без сумніву, надзвичайно важливою – працівників навчального відділу, бібліотеки, лаборантів, технічних працівників. З нагоди професійного свята працівники інституту отримали грамоти департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації за високий професіоналізм та особистий внесок у справу навчання і виховання учнівської молоді.

Атмосфера гарного настрою, доброзичливості і позитиву не залишила байдужим нікого. Глядачі із захопленням підтримували чотири «козацьких загони» - команди, які представляли студентів 1-4 курсів інституту команди, а учасники завзято змагалися в різноманітних конкурсах, які стали для них перевіркою на силу, швидкість, дотепність, знання українських пісень і гостинність.

Переможцями стала команда «Гайдамаки», яку представляли студенти 4 курсу. Лише на одне очко від них відстали наші першокурсники – команда «Козацьке повір’я». Усі учасники змагань одержали грамоти і пам’ятні сувеніри.

 

 Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився до організації і підготовки свята, учасникам і вболівальникам, Віримо, що саме такі заходи слугуватимуть основою формування корпоративного духу, єднання колективу і студентства ІФННІМ ТНЕУ навколо спільних цінностей – патріотизму, взаємної поваги та здорового способу життя. 

 

Відвідувачі

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)