Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

Збори трудового колективу

Нещодавно в Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту ТНЕУ відбулися Збори трудового колективу.

 

Присутній на зборах проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Брич В. Я. привітав колектив із початком нового навчального року, а також передав слова вітання від ректора університету, доктора економічних наук, професора Крисоватого А.І. та побажання плідної праці, нових наукових здобутків, миру та добробуту працівникам інституту та їх родинам. 

    До порядку денного було включено питання про внесення змін до складу Вченої Ради та Науково-методичної Ради ІФННІМ ТНЕУ.

   Директор налаштувала всіх на відповідну роботу в новому навчальному році та за акцентувала увагу колективу на  проведенні культурно-спортивних заходів, присвячених 50-річчю ТНЕУ, із якомога ширшим охопленням як студентства, так і професорсько-викладацького складу інституту. Це, на думку присутніх, не лише урізноманітнить дозвілля, але й сприятиме формуванню корпоративного духу і єднання навколо спільних цінностей – патріотизму, взаємної поваги і  підтримки, здорового способу життя.

 

Відвідувачі

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)