Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...

Увага

У ІФННІМ ТНЕУ працює ЦЕНТР ДОПОМОГИ подачі електронних заяв для вступу до ВНЗ.


Детальніше...
123

Останні Новини

Викладачі і студенти ІФННІМ ТНЕУ взяли участь у проведенні «Міста професій-2016» в Івано-Франківську

  10 вересня в Івано-Франківському міському парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка відбувся черговий етап Всеукраїнського дитячого соціального профорієнтаційного проекту «Місто професій». Впродовж дня свято відвідали сотні дітей, які отримали змогу доторкнутися до світу дорослих, спробувати себе у професіях, представлених установами та організаціями, навчальними закладами і підприємствами міста, та зробити крок у напрямку вибору майбутньої професії.

 

Серед усього розмаїття представлених на заході спеціальностей особливу зацікавленість серед дітей та їх батьків викликали професії керівника та економіста, представлені Івано-Франківським навчально-науковим інститутом менеджменту ТНЕУ.

Студенти та викладачі інституту запропонували малечі, школярам і дорослим спробувати себе в ролі менеджера або економіста, а також одержати «заробітну плату», яку потім можна було витрати на солодкі смаколики. Задачі перед ними були поставлені найрізноманітніші: від завдання намалювати машину керівника для найменших учасників  до складання розпорядку дня та плану витрачання віртуального мільйону гривень для школярів-старшокласників. Не оминули увагою гості «Міста професій» можливість сфотографуватися в мантіях магістрів, відчувши себе випускниками економічного ВУЗу.

Висловлюємо щиру подяку викладачам інституту Серняку О.І., Королю В.С., Фігурці М.В., Загурському О.Б. та студентам-волонтерам, які на високому рівні представили рідну «аlmamater» і професії керівника й економіста.

 

 

Розташування (вул.Дністровська, 32)

Відвідувачі

На сайті 2 гостей та відсутні користувачі