Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...

Увага

У ІФННІМ ТНЕУ працює ЦЕНТР ДОПОМОГИ подачі електронних заяв для вступу до ВНЗ.


Детальніше...
123

Останні Новини

"ОСІННІЙ КУБОК - 2016" В ІФННІМ ТНЕУ

З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту в Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту ТНЕУ було проведено турнір з міні-футболу «Осінній кубок 2016». 

 

У змаганнях взяли участь команди І-IVкурсів, слухачі магістерських програм, а також збірна викладачів інституту. Учасники достойно змагалися за перемогу, проявивши себе справжніми спортсменами – швидкими, спритними, витривалими. «Осінній кубок 2016» вибороли гравці команди «Магістри», а всі без виключення учасники і вболівальники отримали заряд чудового настрою і позитивних емоцій.

 Висловлюємо щиру подяку голові Івано-Франківської міської федерації футболу Віктору Михайловичу Юзику за організацію та активну участь у проведенні змагання.

 

 

 

 


Розташування (вул.Дністровська, 32)

Відвідувачі

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі