Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Презентація інституту, знайомство зі спеціальностями та їх можливостями; Зустрічі з викладачами та керівництвом інституту; Проведення регіональних олімпіад з економіки та туризму для випускників коледжів та технікумів.


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...
123

Останні Новини

«СТУДЕНТСЬКА МОЛОДЬ - МАЙБУТНЄ ДЕРЖАВИ»

  Студентська молодь - майбутнє держави» - Саме під таким девізом починає новий навчальний рік Івано-Франківський навчально-науковий  інститут менеджменту  ТНЕУ

31 серпня 2016 р. у стінах Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту  ТНЕУ пройшло урочисте дійство, присвячене Дню знань, під промовистою назвою «Студентська молодь - майбутнє держави». Адже цей день – є передмовою нового навчального року, святом тих, хто цінує розум, інтелект і хоче йти в ногу із часом, стати успішним професіоналом і гідним громадянином.


 Отець-ліцензіат Василь Рак – синкел у справах капеланського служіння Івано-Франківської архієпархії УГКЦ благословив усіх присутніх, привітав студентів та колектив інституту зі святом та побажав усім Божої допомоги у здобутті не лише мирських, але й духовних знань.

 Поздоровити нас  у цей урочистий день традиційно приходять поважні друзі ІФННІМ ТНЕУ. Цього року із привітаннями до професорсько-викладацького складу, студентів та їх батьків звернувся заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації, керівник апарату ОДА Валерій Вячеславович Крецул.

Теплими і щирими словами з нагоди початку нового навчального року до колективу інституту, першокурсників і студентів звернулася директор, кандидат  наук з державного управління, доцент Галина Іванівна Ляхович.  Вона також передала вітальні слова ректора ТНЕУ, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого.

Своїм хвилюванням поділилася із учасниками дійства студентка 1 курсу Єлізавета Мартиновська. Від імені інститутських «новачків» вона висловила готовність йти непростим, але цікавим і захоплюючим шляхом освоєння нових знань, вмінь і навичок.

 Від імені студентів старших курсів слухач магістерської програми Лідія Гуменяк розповіла присутнім про яскраве і цікаве інститутське життя і поздоровила першокурсників з їх вступом до лав інституту, який, без сумніву, стане для них рідним. 

Зі словами привітання і побажання успішного навчання і активної громадянської позиції у прийдешньому студентському житті перед присутніми виступив завідувач кафедри гуманітарних та фундаментальних дисциплін, доктор історичних наук, професор Ігор Васильович Пилипів.

Справжньою родзинкою дійства став виступ колективу «Гуцулочки Карпат», знаного не лише на теренах Прикарпаття, але й далеко за межами України.

Ще раз вітаємо усіх студентів із початком навчального року і бажаємо їм рішучості і наполегливості, ентузіазму і цілеспрямованості в оволодінні безкінечним багатством знань!

 

Відвідувачі

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)