Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту IV рівня акредитації

         Приймає абітурієнтів на денну та заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки та спеціальності:    


Детальніше...

Про інститут

 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету – відокремлений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.


Детальніше...

Увага

У ІФННІМ ТНЕУ працює ЦЕНТР ДОПОМОГИ подачі електронних заяв для вступу до ВНЗ.


Детальніше...
123

Останні Новини

Урочиста посвята першокурсників у студенти Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту Тернопільського національного економічного університету.


    У цей урочистий день з вітальним словом виступила директор інституту Галина Іванівна Ляхович, яка привітала присутніх від імені ректора університету професора Андрія Ігоровича Крисоватого. 

 

 

 

 

    Директор розповіла історію нашого навчального закладу, побажала усім присутнім здобувати нові знання, досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів, а також зачитала Наказ.

      До слів вітання долучилися перший керівник податкової служби в області, голова Ради Івано-Франківської обласної організації Всеукраїнської професійної спілки працівників органів державної фіскальної служби Володимир Львович Сірецький та завідувач кафедри гуманітарних і фундаментальних дисциплін, професор Ігор Васильович Пилипів.


     Отець Василій звернувся до студентів зі словами Божого Благословення на добрі справи та сумлінне навчання.

     Від імені студентів виступили голова студентської Ради Венгерко Ольга та першокурсниця Кутинська Анна.

 

   Тож нехай для студентів Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту Тернопільського національного економічного університету цей рік буде світлим і радісним, плідним на добрі справи.

 

Відвідувачі

На сайті 2 гостей та відсутні користувачі

Розташування (вул.Дністровська, 32)